Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında kolay taşınabilir duruma gelmektedir.

kuruluş bütün ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 mt. içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.