Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep cazibeli bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile insanların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında basit taşınabilir hale gelmektedir.

firma tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile bildirme sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.