Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde pratik taşınabilir bir hale gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.